BAYRAM’DA BATMAN TERTEMİZ OLACAK 09.08.2019

Batman Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz,  Kurban Bayramında temizlik konusunda sorun yaşanmaması için Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerine talimat verdi.

 

Batman’ın, Kurban Bayramında tertemiz olacağını söyleyen ve vatandaşların Bayramı hijyenik bir ortamda geçirmeleri için geceli-gündüzlü çalıştıklarını kaydeden Belediye Eş Başkanları Dr. Demir ve Korkmaz, Kurban Bayramı öncesi ve sonrası için Belediyenin çevre sağlığı ve hijyen konularında ek tedbir aldığını belirtti.

 

Batman Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, bayram öncesi ve sonrasında vatandaşların her türlü, dilek, talep ve şikâyetler için Belediyemizin Beyaz Masa whatsapp hattı 0 533 153 65 72, Alo 153, 213 27 59 numaralı telefonların 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vereceğini kaydederek: “Kurban Bayramında vatandaşlarımızın temiz bir ortamda bayramı geçirmeleri için Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı tüm ekiplerimiz bayramın 1. Günü arife gecesinden başlayarak bayram boyunca sabahın ilk ışıklarına kadar tüm mahallelerdeki çöpleri toplayacak. Kent merkezinde tüm bulvar ve ana caddeler ile bayram pazarlarının kurulacağı çarşı merkezindeki noktalarda çöpler toplanıp caddeler dezenfekte edilerek yıkanacaktır. Bayramın 1. Günü yeterli sayıda çöp toplama aracı ile nöbetçi personel görevlendirilecektir” dedi. |

 

 

BAYRAM’DA BATMAN TERTEMİZ OLACAK