BELEDİYE YÖNETİMİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI 09.09.2019

Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Belediye Başkan Yardımcıları ve belediye birim müdürleriyle bir araya gelerek süreç ve çalışma değerlendirmesi yaptı.

 

Belediye meclis salonundaki toplantıda Belediye Başkan Yardımcıları Şehriban Aydın, Mehmet Salih Çetinkaya, Nevzat Nemcik ve Ercan Astan’ın yanı sıra Belediye Meclis üyeleri de hazır bulundu.

 

Batman Belediyesinin kent genelinde yapmış olduğu tüm çalışmaların ele alındığı toplantıda; fen yol, park ve bahçe, alt ve üst yapılar ile saha çalışmalarındaki son durum masaya yatırıldı. Batman gündeminin de değerlendirildiği toplantıda, özellikle aktif olarak çalışmayan personelin durumu ele alınırken, çalışmayan personelin aktif görevlendirilmesi konusunda görüş birliğine varıldı.

 

Yeşil alanların artırılması konusunda talimat veren Eş Başkanlar Dr. Demir ve Korkmaz, yoksul vatandaşlar için günlük 50 bin adet kapasiteli ekmek fabrikasının kurulmasını da değerlendirdi.

 

Personelin mesai saatlerine riayet etmesi konusunda kesinlikle taviz verilmeyeceğini ifade eden Eş Başkanlar, Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Astan’ın konuyla yakından ilgilendiğini bu konuda müsamaha gösterilmeyeceğine dikkat çekti. 657 Sayılı devlet memurları kanunu hakkında eğitim bilgilerinin de paylaşıldığı toplantı çalışmaların planlı ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi talimatıyla bitirildi. |

 

 

BELEDİYE YÖNETİMİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI